مدیر واحد اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی یزد گفت:‌ امسال به مناسبت عید غدیرخم 110 زوج یزدی در قالب طرح ازدواج آسان وصال خود را جشن و به خانه بخت می روند.

آغاز دهه ولایت با جشن عروسی ۱۱۰ زوج در یزد

به گزارش کنگره سلامت مردان از یزد،‌ به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی،‌ «محمد فکر» در خصوص برنامه‌های غدیرانه این سازمان اظهار کرد: این مراسم جشن با شعار ازدواج آسان و آسمانی همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت با حضور ۱۱۰ زوج جوان یزدی و خانواده‌هایشان شامگاه پنجشنبه هشتم تیرماه در باغ جهانی دولت آباد یزد برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این جشن که آغازگر ویژه‌ برنامه‌های اعیاد قربان تا غدیر این سازمان است را ترویج ازدواج به هنگام، آگاهانه و آسان خواند و افزود: در این مراسم جشن که با حضور مسئولان ارشد استان برگزار خواهد شد، به نوعروسان و نودامادان ۵۰ میلیون تومان کمک هزینه زندگی، تابلوفرش و بسته‌های فرهنگی اهدا خواهد شد.

مدیر واحد اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی یزد با اشاره به اهمیت تدوین بالغ بر 200 عنوان برنامه شاد و متنوع به مناسبت غدیر گفت: همچنین در این مراسم که همراه با برنامه‌های متنوع شاد و مفرح خواهد بود، از فعالان حوزه زدواج در استان تقدیر خواهد شد.

پایان پیام/د

آغاز دهه ولایت با جشن عروسی ۱۱۰ زوج در یزد

دیدگاهتان را بنویسید