معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استانداری گلستان گفت: تمام توجه و تمرکز فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی برای اجرای وظایف و تکالیف خود و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی باشد.

تمرکز مدیران دستگاه های اجرایی بر تبیین گفتمان انقلاب اسلامی باشد

به گزارش کنگره سلامت مردان از مینودشت سیدعلی مهاجر در جلسه شورای اداری شهرستان با موضوع تکریم و معارفه فرماندار مینودشت اظهار کرد: بخش قابل توجه از فرمایشات و شعار های نوروزی که مقام معظم رهبری در آستانه سال جدید عنوان می کند، برای توجه و تمرکز مدیران است که باید مورد تاکید و توجه مدیران واقع شود تا بتوانیم در انجام وظایفمان موفق شویم. وی تصریح کرد: اقدام جهادی و انقلابی ما نباید صرفا در حد یک شعار باشد زیرا مردم از هرگونه شعار خسته بوده و چشم انتظار تحول و تغییر اساسی در توسعه کشور و منطقه هستند. معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار گلستان خاطرنشان کرد: الگوی دفاع مقدس بهترین الگو در راستای اقدامات جهادی و انقلابی است. در آن زمان رزمندگان اسلام فارغ از هر منفعت شخصی و خانوادگی به دنبال اطاعت از ولی فقیه زمان خود بوده و حرف و سخنان رهبر خود را حجت تمام در همه امور می دانستند. وی با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن در کشور ایران اسلامی ادامه داد: متاسفانه هیچ یک از ما جنگ ترکیبی دشمن را جدی نگرفتیم و اگر به درک این جنگ برسیم می بایست در همه حال در حالت آماده باش و جنگ باشیم و تا زمانی که این جنگ ترکیبی را با جان و دل و پوست و استخوان خود درک نکنیم نمی توانیم در مقابل دشمن هدفمند مقابله کنیم. وی بیان کرد: امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری درباره انتخابات با عنوان ” رقابت سالم، با امنیت و مشارکت حداکثری” سرلوحه کار خود قرار داده و با ایجاد کارگاه همدلی و خدمت در شهرستان ها بتوانیم بهترین انتخاب و بهترین خدمت را به مردم ارائه دهیم. معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار گلستان ابراز کرد: استاندار گلستان با تیم تخصصی برای فرماندار هر شهرستان شرح وظایفی به عنوان نقشه راه توسعه آن شهرستان تعیین کرده و در کنار آن با استفاده از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان گلستان و سفر استاندار به شهرستان ها تلاش دارد تا این اقدامات گره گشای شهرستان ها باشد.

وی افزود: نظام مدیریتی ما با مسائل مختلف مواجه بوده و می بایست با استفاده از فرصت ها، توجه به آسیب ها و قدرت های موجود بتوانیم نقشه راه مناسب تعیین کنیم. مهاجر یادآور شد: در مسیر مسئولیت و مدیریت خود از هرگونه سخنان و مطالب منفی که باعث اختلاف شده پرهیز کنیم و سیره پیامبران و روایات و ایات قران کریم را به عنوان  سیره و روشمدنظر قرار داده و در رفتار خود عملی کنیم. فرماندار سابق شهرستان مینودشت در این جلسه گفت: در تمام مدت خدمت تلاش کردم علاوه بر نظارت، برنامه ریزی، ارزیابی و عمل به قانون به صورت شبانه روزی پاسخگوی مردم باشم. محمدتقی قزلسفلی اظهار کرد: با اقدام جهادی و انقلابی دولت سیزدهم و تخصیص اعتبار ویژه در سفر رئیس جمهور به استان گلستان، حدود ۹۹ درصد از عملیات خاکبرداری تاج سد پروژه سد نرماب انجام شد و در سفر دوم رئیس جمهور شاهد آب‌گیری سد نرماب  این پروژه ملی در شهرستان مینودشت هستیم. فرماندار جدید شهرستان مینودشت گفت: با وجود ظرفیت های بسیار خوب استان گلستان در حوزه های‌مختلف کشاورزی، جنگل، گردشگری، صنایع و غیره متاسفانه در طول سالها از این ظرفیت ها به‌خوبی استفاده نشده است. علی ملکان اظهار کرد: فرمانداری مینودشت بدهکار هیچ حزب، گروه و فرد خاصی نبوده و در راستای خدمت صادقانه به مردم از ظرفیت اقشار مختلف در هر سطحی استفاده خواهیم کرد. در این جلسه از زحمات محمدتقی قزل‌سفلی تقدیر و علی ملکان به عنوان فرماندار جدید معارفه شد. انتهای پیام/۸۳۰۲۱

تمرکز مدیران دستگاه های اجرایی بر تبیین گفتمان انقلاب اسلامی باشد

دیدگاهتان را بنویسید