حزب «جبهة العمل الإسلامی» در بیانیه‌ای عملیات زیرگیری نظامیان صهیونیست در نزدیکی بیت إمر در شمال الخلیل را تبریک گفت.

جبهه عمل اسلامی لبنان عملیات استشهادی در کرانه باختری را تبریک گفت

به گزارش گروه بین‌الملل کنگره سلامت مردان، جبهه العمل الإسلامی عملیات زیرگیری نظامیان صهیونیست در نزدیکی بیت إمر واقع در شمال الخلیل در کرانه باختری را تبریک گفت و به «محمد برادعیة» مجری این عملیات درود فرستاد.

در این بیانیه با اشاره به اینکه این عملیات در مخالفت با هماهنگی بین تشکیلات خودگردان فلسطین و دشمن غاصب صهیونیستی بوده، آمده است: «نکته جالب این است که مجری این عملیات، افسر یکی از نهادهای امنیتی وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین است و عملیات قهرمانانه آن منجر به زخمی شدن سه نظامی صهیونیست شد که حال دو نفر از آن‌ها وخیم است».

بنابر گزارش شبکه المنار، جبهه عمل اسلامی در بیانیه خود آورده است: «سرزمین پاک فلسطین که با خون شهدای بی‌گناه آبیاری شده زیر پای اشغالگران غاصب شعله‌ور شده و آن‌ها را بیرون خواهد کرد، اشغالگرانی که هرگز در این سرزمین آسایش و آرامشی نخواهند داشت».

این حزب لبنان با اشاره به اینکه این عملیات پاسخی به تجاوزات و جنایت‌های دشمن صهیونیستی و بیانگر پایبندی ملت فلسطین به گزینه مقاومت بود، از تشکیلات خودگردان فلسطین خواست تا هر گونه هماهنگی امنیتی با دشمن را فورا متوقف کرده و به صف مبارزان قهرمان بپیوندد.

پایان پیام/م

جبهه عمل اسلامی لبنان عملیات استشهادی در کرانه باختری را تبریک گفت

دیدگاهتان را بنویسید