مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: اعمال دقت، افزایش سرعت و رعایت انصاف از اصول راهبردی تعزیرات حکومتی در پرونده های صنفی است.

رعایت انصاف از اصول راهبردی تعزیرات حکومتی در پرونده های صنفی است

به گزارش کنگره سلامت مردان از قزوین، علیرضا حسن پور در اجلاس عمومی اتاق اصناف که با حضور هیئت رئیسه و روسای اتحادیه های صنفی در سالن جلسات اتاق اصناف مرکز استان برگزار شد، بر نقش محوری اتاق اصناف در مدیریت بازار تاکید کرد و گفت: اتاق اصناف به عنوان حلقه اتصال میان تعزیرات حکومتی، تولید کننده و مصرف کننده می تواند با تبیین، اطلاع رسانی قوانین و مقررات به ثبات بازار و خدمت رسانی به مردم کمک کند. وی افزایش اختیارات تعزیرات حکومتی و تشدید مجازات ها در جهت تنظیم بازار و برخورد قاطع با متخلفین را، لازم دانست و خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم ضمن رعایت قوانین، صیانت از حقوق شهروندان و هم افزایی بیشتر با اصناف، شاهد مجازات های کمتری باشیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین اعمال دقت، افزایش سرعت و رعایت انصاف را اصول راهبردی تعزیرات حکومتی در پرونده های صنفی برشمرد و یادآور شد: با توجه به شرایط اقتصادی جامعه در رسیدگی به شکایات مردمی و هرگونه ایراد خسارت به اشخاص بر اثر وقوع تخلفات صنفی، اولویت این مرجع، اعاده حق شاکی از طریق ایجاد صلح و سازش میان طرفین است. وی ادامه داد: در این راستا پیشنهاد می شود قبل از تشکیل پرونده، مصالحه طرفین در اتحادیه ها صورت پذیرد و تعزیرات حکومتی آمادگی دارد، درصورت درخواست اتحادیه ها نماینده خود را برای این جلسات معرفی کند.

در پایان روسای اتحادیه ها با استقبال از برگزاری این نشست، دغدغه های خود را مطرح کردند. پایان پیام/

رعایت انصاف از اصول راهبردی تعزیرات حکومتی در پرونده های صنفی است

دیدگاهتان را بنویسید